Aktualności

FORNAL Polska Sp. z o.o. wspiera młodych sportowców

Ważna jest dla nas społeczność. Chcemy dawać możliwości rozwoju, dlatego firma Fornal Polska wspiera sport. Nasza podopieczna, Julia GrabowsJuliaka, swoją przygodę ze sportem zimowym zaczęła od piątego roku życia. Mowa oczywiście o narciarstwie alpejskim. Zawodniczo jeździ od 2019 roku, aktualnie pod szyldem Klubu Sportowego Mikołajek w Bielsku Białej. Jak na młody wiek zawodniczka jest bardzo zdeterminowana. Podporządkowuje cały swój czas narciarstwu. Oczywiście bez problemu godzi edukacje szkolną z treningami czy z zawodami. Slalom i slalom gigant to specjalność tej młodej zawodniczki. Julia brała udział między innymi w Młodzieżowym Pucharze Polski, Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, a także w Lidze Śląska oraz Małopolski. Podczas zawodów zajmowała miejsca w pierwszej dziesiątce.

Pełne zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu, to cechy, które pozwalają jej osiągać największe sukcesy. Podziwiamy upór, pasję i sportową walkę, a także poświęcenie i grę fair play.

Cieszą nas sukcesy, a ewentualne porażki motywują do jeszcze głośniejszego dopingu!

Przedstawiciele firmy Fornal Polska trzymają mocno kciuki. Kolejne występy już w specjalnie przygotowanym dla Julii stroju.

 

Doskonalenie umiejętności młodej zawodniczki

Nasza podopieczna przygotowuje się do sezonu przez cały rok. Sport ten może się wydawać łatwym, ale nie do końca jest to prawda. Podczas jazdy należy uważać na wszystko, co ważne trzeba zaznajomić się z trasą i każdym napotkanym na niej zakrętem, aby pokonać ją bezbłędnie i w szybkim czasie. Oprócz treningów na śniegu, które odbywają się przez jedenaście miesięcy w skali roku, Julia uczestniczy również w treningach motorycznych i siłowych.

Obóz w Austrii – listopad 2020 – Lodowiec Mölltaler.

Obóz w Austrii – lipiec, październik 2020 – Hintertux. 

Obóz na Litwie – sierpień, wrzesień, grudzień 2020 – hala slalomowa.

Obóz kondycyjny Bieszczady – lipiec 2020. 

Julia - Bieszczady Julia - Bieszczady Julia - Bieszczady