Witaj! Nasza strona, jak prawie każda w Internecie korzysta z plików cookie w celu przetwarzania informacji oraz wzbogacenia swojej funkcjonalności. Jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.

Akceptuję, żaden problem
Więcej informacji

Fornal Polska
O firmie Fornal Polska
O Fornal Polska

Jako samodzielny podmiot prawny na terenie polski działamy od 1999 roku w zakresie sprzedaży, montażu oraz wszelkiego rodzaju napraw i remontów specjalistycznych zabudów samochodowych przeznaczonych do transportu i załadunku materiałów systemami kontenerowymi.

 

 

 

Samochody Specjalistyczn Fornal Polska

 

W ofercie naszej znajdują się również żurawie hydrauliczne montowane samoistnie lub wraz z systemami kontenerowymi na podwoziach samochodów ciężarowych przeznaczonych do przewozu złomu i drzewa.

Zakład produkcyjny Fornal trading s.r.o wytwarzający w/w systemy znajduje się w miejscowości Kromeriż w Republice Czeskiej i na chwilę obecną zatrudnia sześćdziesięciu wykwalifikowanych pracowników.

Od roku 2003 oprócz samej realizacji dostaw dźwigników kontenerowych oraz żurawi hydraulicznych prowadzimy także wymagane przepisami UDT konserwacje poddozorowe tych urządzeń (utrzymanie ruchu). Nasi pracownicy posiadając stosowne uprawnienia do wykonywania takich czynności w ustalonych terminach w siedzibie klienta, cyklicznie dokonują ich przeglądów mających na celu eliminowanie nieprawidłowości funkcjonowania pod kątem spełniania wymogów i wytycznych UDT w tym zakresie.

Mamy nadzieję że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i pozostajemy do Państwa dyspozycji.

 
powrót do góry